Florida môže byť Vaším druhým domovom

Cestovanie a svet

V čase totalitného režimu sa pre mnohých obyvateľov vtedajšieho Československa stala Florida druhým domovov. Práve pre príjemné a stále subtropiské počasie si Floridu ako svoj druhý domov zvolil známy český spevák Waldemar Matuška.

Florida leží na juhovýchode Spojených štátov amerických, susedí so štátmi Georgia a Alabama. Je to rovinatá krajina, tvoria ju pobrežné nížiny, mokriny a močiare, členité pobrežie obmýva Atlantický oceán. Zvlnený je len sever štátu. Florida nie sú len krásne pláže, polonahé slečny a rozkvitnuté subtropické rastliny. Toto územie má vysoký výskyt hurikánov, preto sa počas ich sezóny odporúča kontrolovať predpovede Národného centra hurikánov.

Turistická sezóna je tu prakticky počas celého roka, takže na dovolenku do tejto osvedčenej destinácie môžete vyraziť, aj keď u nás za oknami poletuje sneh a vonku fúka studený vietor. Ak sa rozhodnete k oddychu na jednej z krásnych piesočnatých pláži, budete potrebovať primerané ubytovanie.

Ponúkame Vám na výber z veľkého množstva apartmánov aj luxusných víl, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Z našej ponuky si vyberie mladomanželský pár, ako aj viacčlenná rodina. Ak radi dovolenkujete s priateľmi, tak pre vás nájdeme dom pre 12 osôb s piatimi spálňami a 4 kúpeľňami. Klimatizácia, WiFi pripojenie na internet aj plazmové televízory sú samozrejmým vybavením ponúkaných objektov.

Veríme, že Florida sa stane Vaším druhým domovom. Ak raz okúsite toto krásne prostredie, budete sa sem na dovolenky opakovanie vracať.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *