Pôvab a zvodnosť podprsenky

Krása a móda

podprsenka je obyčajný kus oblečenia, presne to si povie väčšina žien. Ale opak je pravdou. Podprsenky sa používajú na zahalenie, podporu a modeláciu zvýraznenia tvaru pŕs. Jej história síce nie je príliš dlhá, no od svojho počiatku až po súčasnosť zohráva podprsenka dôležitú úlohu. Skrášľuje ženské telo a spevňuje jeho tvar. Takmer každá žena sa bez podprsenky neukáže v spoločnosti, aj keď tento typ spodného prádla nepatrí k tým najpohodlnejším.

Módne trendy
Návrhári neustále vytvárajú nové modely bielizne, vrátane podprseniek. Najhorúcejšie novinky prichádzajú až z austrálie, kde sa rozmáhajú svietiace podprsenky a nohavičky.Neustále nové typy podprseniek ženy doslova nútia, aby väčšinu z týchto typov aspoň vyskúšali… kosticové podprsenky, vystužené, športové, svietiace, samolepiace… kto sa v tom má vyznať.

Vplyv podprsenky na mužov
Chlapa si žena „skrotí“ až priveľmi jednoducho. Stačí si dať trošku väčší výstrih, v ktorom prsia najkrajšie vyniknú v sexi podprsenke. Na mužov tento pohľad pôsobí nielen príťažlivo, ale podľa výskumu nemeckých vedcov im pohľad na prsia a podprsenky predlžuje život o neuveriteľných 5 rokov!

Proces výroby podprsenky
Prsia sú neobyčajne citlivé, preto podprsenku nemôže tvoriť hociaký kus látky. Proces výroby podprsenky je zdĺhavejší, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.Jednu podprsenku tvorí až 18 častí. Kým sa tieto časti dajú dohromady, trvá to až 12 minút, počas ktorých je postupne vykonávaných približne 20 rôznych výkonov

podprsenka a jej nástrahy
podprsenka môže okrem radostí spôsobiť aj zdravotné problémy. Treba sa vyvarovať kúpe nekvalitnej podprsenky, ktorá vyjde síce lacnejšie, no často krát tým utrpí zdravie. Zdravotné problémy môže spôsobovať aj zlá aplikácia podprsenky. Na to si treba dávať veľký pozor. Hoci ide o dlhodobejší proces, o pár rokov žena môže pociťovať veľké bolesti chrbta a ramien, ktoré občas vedú až ku operačnému zmenšeniu poprsia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *